druzstvo dorostu dvorakovaveldovastrnadrehulaV sobotu 24.11.2018 proběhlo v Alfrédově u Stříbra MČR v přespolním běhu juniorů a dospělých a zároveň finále běžeckého poháru mládeže. Za příjemného podzimního počasí v kategoriích mladšího a staršího žactva a dorostu startovali vždy nejlepší 2 kluci a 2 děvčata. Nejlepšího výsledku dosáhli naši dorostenci, kteří v konkurenci všech krajů v republice obsadili 4. místo v sestavě Marek Strnad, Šimon Řehula, Kristýna Dvořáková a Michala Veldová. V kategoriích žactva naši závodníci doběhli na 11. místě.

V kategorii juniorů dosáhl největšího úspěchu Matyáš Jánský (T. J. Sokol České Budějovice), který obsadil 2. místo, přestože je teprve prvním rokem v juniorské kategorii, Jen těsně mu unikla účast na prosincovém ME v krosu. Velkou radost udělal i svému dědovi (Josef Jánský), účastníku olympijských her, který se na závody též přijel podívat. V kategorii juniorek obsadila 8. místo Lenka Pardamcová a 18. místo Veronika Tvrzová (obě T. J. Sokol České Budějovice). V královské kategorii mužů vytrvalců obsadil 13. místo Josef Havlíček (T. J. Sokol České Budějovice) a v kategorii mílařů Roman Budil (Atletika Písek) obsadil 4. místo.