23. listopadu se v Dříteči uskutečnilo finále běžeckého poháru mládeže, kde se mezi sebou utkala smíšená družstva krajských výprav. Závodilo se na trati 4 x 1000 m vždy ve složení 2 chlapci + 2 dívky v kategoriích dorost, starší žactvo a mladší žactvo. Jihočeský kraj reprezentovali nominovaní závodníci z T. J. Sokol České Budějovice, SK Čtyři Dvory České Budějovice, TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, TJ VS Tábor, Bechyňský atlet. klub Bechyně, TJ Nová Včelnice a Atletika Písek. Vybraní závodníci vyběhli v nových dresech Jihočeského krajského atletického svazu.

Nejlépe si z naší výpravy počínalo mladší žactvo, jehož štafeta doběhla na 6. místě ve složení Janda Jakub (SOKCB), Brcko Teodor (4DVORY), Holubová Adéla (SOKCB) a Štefanová Adéla (VESEL). Štafeta dorostu doběhla pro celkové 8 místo ve složení Hojný Jáchym (NVCEL), Budil Jakub (ATPIS), Veldová Michala (SOKCB), Gutwirthová Anežka (SOKCB). V závěrečném finiši nás těsně porazila štafeta Karlovarského kraje. Starší žactvo doběhlo na celkovém 9. místě ve složení Homola Jakub (TABOR), Kozojed Martin (BECHY), Manuel Lurdes Gloria (TABOR) a Nikodémová Andrea (ATPIS).