6. června proběhly první krajské přebory družstev staršího žactva, které uspořádal atletický oddíl T.J. Sokol České Budějovice, který se pořadatelství zhostil i navzdory vládním opatřením velmi dobře. Soutěž žákyň ovládly atletky z TJ VS Tábor (TABOR) se 199 body a soutěž žáků ovládli domácí atleti z T.J. Sokol České Budějovice (SOKCB) se 137 body. Zmíněné 2 oddíly si rozdělily druhá a třetí místa. Žákyně (SOKCB) skončily druhé a žáci (TABOR) skončili třetí. Na pomyslná medailová umístění sáhli žáci (2.) i žákyně (3.) z SK Čtyři Dvory České Budějovice.

Nejrychlejší žákyní na 60 m se stala Lurdes Gloria Manuel (TABOR) s výkonem 7.89 s a nejrychlejším žákem se stal Dominik Novotný (TABOR) s výkonem 7.70 s. Na třístovce opět kralovala Lurdes, mistryně ČR z letošního halového mistrovství České republiky, která zaběhla 40.39 s. Mezi žáky vyhrál Lukáš Vacek (4DVCB) s časem 39.29 s. Pěkné výkony jsme mohli vidět na 800 m, kde vyhrála za 2:19,76 Adéla Holubová (SOKCB) a za 2:24.47 Matěj Moravec (SKOKJH). Na stovce překážek bral první místo Šimon Urbánek (NVCEL) 15.23 a Agáta Kümmelová (TABOR) 15.65. V hodu diskem zvítězila Žaneta Pivcová (SKOKJH) s 29.88 a Pavel Poslušný (NVCEL) s 36.28. Mezi oštěpařkami vyhrála Michaela Plešáková (TABOR) za výkon 35.84 a mezi oštěpaři Ondřej Nový (CECCB) za 47.85. Výše zmínění diskaři ovládli i soutěž ve vrhu koulí, kde Žaneta Pivcová vyhrála za 12.71 a Pavel Poslušný za 14.07. Ze sektoru dálky odcházel vítězně Lukáš Vacek s 5.89 metry a Nina Radová (SOKCB, pozn. – ml. žákyně) s 5.04 metry. Výškařský sektor ovládl Šimon Urbánek za zdolanou výšku 1.72 a Kateřina Kolací (TABOR) za 1.52.